אודות המשרד

עיתור-שחור.png

לכל דיון בבית המשפט מגיע עו"ד לביא לאחר ניתוח מעמיק ופרטני של כל תיק ולאחר שנכנס לעובי הקורה של כלל העובדות והראיות, הריץ את כל התרחישים ‏האפשריים ‏והטענות שיכול הצד השני להעלות.

כל זאת בנוסף להכנת הלקוח לשלל התרחישים האפשריים וביצוע סימולציות המדמות מצבי חקירה ע"י הצד שכנגד בתנאי לחץ והכנת הלקוח והעדים לחקירה בבית המשפט הכוללת גם הכנה התנהגותית והתאמת שפת גוף.

 

מה שמנחה את עו"ד נרקיס לביא הינה התשוקה והאהבה הרבה למקצוע וחתירה ‏להגעה לתוצאות הטובות ביותר ‏עבור לקוחותיו תוך ריכוז כל יכולותיו כבר מרגע קבלת ‏התיק ועד לסיומו.
 

ההשכלה, הידע, היכולת להתבונן על סיטואציות במבט על ולחשוב מחוץ לקופסא יחד ‏עם הניסיון הרב של עורך הדין נרקיס לביא, מהווים עבור לקוחותיו יתרון מובהק.
 

במדיה ניתן למצוא מאמרים מקצועיים פרי עטו של עו"ד נרקיס לביא המפורסמים תכופות וכן ראיונות פרונטאליים עימו בטלוויזיה, עיתונות וברדיו.

עורך דין נרקיס לביא, יליד 1973 נשוי ואב לשלושה. בעל תואר  L.L.B‏ במשפטים והשכלה נוספת בכלכלה ומנהל עסקים עם התמחות במקרקעין.

עו"ד נרקיס לביא מכהן כיו"ר ועדת ערר ארנונה שליד המועצה האזורית מטה אשר ומרצה  בתחומי המשפט השונים.
 

את התמחותו עשה עו"ד נרקיס לביא בתחום האזרחי וצבר ידע וניסיון רב שבאו לידי ביטוי מהר ‏מאוד בתוצאות חסרות תקדים עבור לקוחותיו.
 

עו"ד נרקיס לביא ניחן ביכולות ניתוח מדויקות וכישורי ליטיגציה מבריקים שבאים לידי ביטוי בהישגים חסרי תקדים בניהול תיקים מורכבים בבתי המשפט השונים.

 

עו"ד נרקיס לביא הפך זה מכבר כמי שידוע בזכות מקצועיות חסרת פשרות, יכולת הבנה ובחינה מהירים ומדויקים וכמי שנלחם למען לקוחותיו ללא פשרות והכל תוך מתן יחס אישי ומכבד ללקוח והגעה לתוצאות אפקטיביות ומוכחות לטובת לקוחותיו.‏ ‏